Виготовлення деревяних сходів

Виготовлення деревяних сходів

від 30 000 грн.
Хочете дізнатися більше тисніть

 Виготовлення деревяних сходів.

 

Для виготовлення деревяних сходів використовується самий екологічно чистий високоякісний матеріал:  ясен, дуб, рідше сосна чи горіх.  Індивідуальне проектування дозволяє вибрати бажану конструкцію, матеріали і дизайн, які багато в чому визначають елементи сходів: ступені, балясини, стовпи, косоури, поручні.
А застосування передових технологій його обробки і високий професіоналізм наших майстрів дозволяє домогтися того, що кожна виконана нами сходова конструкція набуває такі важливі якості:
1. Міцність і надійність. Незалежно від того, яку конструкцію сходів замовляють наші клієнти, при її виготовленні ми враховуємо всі технологічні тонкощі і секрети для того, щоб забезпечити безпечну експлуатацію.
2. Довговічність. Після обробки високоякісними паркетними лаками  деревяні конструкції стають стійкими до різних факторів, що ушкоджують.
3. Естетичний зовнішній вигляд. Для кожного інтер’єру ми розробляємо ексклюзивні рішення, які ідеально поєднують в собі красу і зручність у використанні.
Таким чином, запропоновані нами вироби є зразком високої якості і бездоганного стилю і, до того ж, відрізняються доступною вартістю!

Виготовлення сходів в Рівному

Виготовлення сходів в Рівному

Деревяні сходи

Деревяні сходи

виготовлення деревяних сходів

Cходи Рівне

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Вироби із дерева, сходи або меблі? Телефонуйте: +380(96)379-4ххх